Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Triumf IV TE i II TS

2016-04-05 12:42:07 (ost. akt: 2016-04-05 12:43:53)

Podziel się:

Pierwszego dnia wiosny dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego postanowiła uhonorować pucharami najlepsze żeńskie i męskie zespoły siatkarskie, które przez dwa miesiące rywalizowały w ramach uczniowskich rozgrywek sportowych.

W hali sportowej przy ulicy Sadowej 5 odbyły się mecze finałowe dziewcząt i chłopców. Mecz dziewcząt, w którym wzięły udział klasy IV TE oraz I TE/ITŻ1, był bardzo emocjonujący i trzymał w napięciu do ostatniej akcji. Pierwszy set wygrały dziewczęta z klasy maturalnej. W drugiej odsłonie pierwszoklasistki zrewanżowały się starszym koleżankom i pewnie wygrały. W tie-breaku doświadczenie wzięło górę nad młodością i to maturzystki, wygrywając ostatnią partię, odebrały puchar za pierwsze miejsce.

W męskich rozgrywkach finałowych wzięły udział trzy klasy: III LOH, III TI oraz II TS. Mało emocjonujący przebieg miały spotkania dwóch klas technikum z klasą licealną. W tych meczach zdecydowaną przewagę osiągnęli uczniowie technikum. W ścisłym finale pierwszą odsłonę dość niespodziewanie wygrała „samochodówka”. W drugiej partii dominowali od samego początku informatycy i to oni zdecydowanie wygrali. O zwycięstwie, tak jak w przypadku dziewcząt, zadecydował tie-break. W nim walka toczyła się punkt za punkt, a o zwycięstwie zadecydowało sportowe szczęścia, które było po stronie klasy II technikum samochodowego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB