środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Wystartowała wiosenna seria, pierwsza wygrana dla ciechanowian

2016-04-06 10:00:00 (ost. akt: 2016-04-05 13:18:52)

Podziel się:

W ostatni dzień marca odbył się inauguracyjny turniej wiosennej serii. W rozgrywkach uczestniczyło 11 par. Ciechanowianom, Dariuszowi Biedrzyckiemu z Przemysławem Ślesickim, dopisała świetna forma. Właśnie im było dane cieszyć się pierwszą wygraną w nowym sezonie z wynikiem 62,50%.

Niższe miejsce na podeście zajął jeden z laureatów zimowej serii, Dominik Głowacki. Tym razem jego partnerem był ciechanowianin Hilary Ślesicki, 58,17%. Najniższy wynik w czołówce odnotowali Jerzy Cichowski z Jerzym Pałysą, 55,86%.
W pajączku początek brydżowej wiosny okazał się niezbyt pomyślny. Na 84 pary uzyskaliśmy tylko jedno wysokie miejsce. Gratulacje dla zwycięzców, Dariusza Biedrzyckiego z Przemysławem Ślesickim. W krajówce zaprezentowali się na satysfakcjonującym poziomie, zajmując w tabeli 8. miejsce z wynikiem 61,80%.
Zgodnie z naszą tradycją, podczas pierwszego turnieju nowej serii zwycięzcy poprzedniej zostali uhonorowani trofeami. Bogdan Jaskulski, Jerzy Sadowski oraz Dominik Głowacki odebrali puchary z rąk fundatora – burmistrza Przasnysza, Waldemara Trochimiuka. Nie zabrakło także pamiątkowego zdjęcia zbiorowego.
I tak wkroczyliśmy w kolejny sezon. Przed nami kolejne zmagania, wyzwania i walka o te trzy najważniejsze, najwyższe miejsca w mistrzowskiej wiosennej klasyfikacji. Drugi turniej już w czwartek, 7 kwietnia o 17:30 w Dolce Vicie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB