środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Śpiewali w obcych językach

2016-04-10 09:00:00 (ost. akt: 2016-04-05 14:01:13)

Podziel się:

W Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Przasnyszu odbyła się Kenowizja . To wyjątkowe wydarzenie jak co roku przyciągnęło sporą liczbę uczestników i widzów.

Biorący udział w rywalizacji musieli wykonać po trzy piosenki, wszystkie w wybranym języku obcym. Jury w składzie: Artur Wencław z Miejskiego Domu Kultury, Natalia Jaworska - uczennica, Robert Kozakowski – nauczyciel języka angielskiego i Bartosz Piórkowski – absolwent, oceniali przede wszystkim umiejętności językowe, wymowę, poprawność oraz wrażenie artystyczne. Decyzją jury pierwsze miejsce zajęła Ola Czarzasta, drugie Marta Rapacka, a trzecie Julia Rutkowska, Dawid Jeznach i Beata Kowalska.

Tradycyjnie też na scenie można było zobaczyć nauczycieli. Widzowie mogli podziwiać występy Anny Rafalskiej, a także zespołu Marka Rozickiego z uczniami Joanną Wróblewską, Bartkiem Grabowskim i Rafałem Jasińskim.
W tym roku podczas Kenowizji śpiewano piosenki po włosku, angielsku i rosyjsku. Ponadto uczniowie mogli oglądać specjalnie wypożyczone na tę okazję batiki z Pracowni Batiku „Mamut”, funkcjonującej przy MDK w Przasnyszu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB