Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Przasnysz. 6. Rocznica Katastrofy Smoleńskiej

2016-04-11 14:30:00 (ost. akt: 2016-04-11 14:36:35)

Podziel się:

Ziemia Przasnyska w katastrofie smoleńskiej straciła osoby, które mocno były związane z tym regionem. Krajanina Pawła Krajewskiego, oficera BOR, a także polityków zarówno z prawej jak i lewej strony, którzy bardzo często bywali na różnych uroczystościach senator Janinę Fetlińską z PiS, czy Jolantę Szymanek -Deresz z SLD.

- W 6. rocznicę Katastrofy Smoleńskiej w imieniu najwyższych władz Rzeczypospolitej - Prezydenta Andrzej Duda i Premier Beata Szydło - miałem zaszczyt złożyć wieńce i modlić się z przedstawicielami władz miasta oraz z mieszkańcami miasta Przasnysz i powiatu przasnyskiego za naszego wspaniałego krajana oficera Pawła Krajewskiego, który zginął służąc Polsce i Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu. Cześć Jego Pamięci! - mówi Krzysztof Bieńkowski, dyrektor delegatury urzędu wojewódzkiego w Ciechanowie.

W uroczystościach rocznicowych na cmentarzu wziął udział: przewodniczący rady Piotr Jeronim, sekretarz miasta Jarosław Szmulski. W tym dniu również przasnyska lewica wpominała Jolantę Szymanek -Deresz.

- Była to bardzo ciepłą osobą, powiat przasnyski zawsze mógł na nią liczyć. Obrończyni praw kobiet socjaldemkratka z „sercem po lewej stronie”. Właśnie w Przasnyszu miała swoje biuro, gdzie udzielała porad mieszkańcom – mówi Łukasz Miścichowski, szef SLD w powiecie przasnyskim.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB