Poniedziałek, 25 września 2017. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

MKS zatrzymany w Ostrowi Mazowieckiej

2016-04-13 12:25:28 (ost. akt: 2016-04-13 12:27:52)

MKS Przasnysz przegrał 1-2 z Ostrovią Ostrów Maz. mecz rozegrany na wyjeździe w ramach 22. kolejki rozgrywek. Gola dla przasnyszan zdobył z rzutu wolnego Michał Pragacz.

Przasnyszanie do Ostrowi Mazowieckiej pojechali w doskonałych nastrojach i wydawało się, że - będąc na fali - zgarną komplet punktów. Gospodarze zagrali osłabieni brakiem czterech podstawowych zawodników i być może to nieco za bardzo rozluźniło zespół Wiktora Pełkowskiego. Mecz był bardzo szybki i obfitował w sytuacje podbramkowe z obu stron. Wynik równie dobrze mógł być wyższy lub odwrotny.

Miejscowi na prowadzenie wyszli w 25. minucie i rezultatem 1-0 zakończyła się pierwsza część spotkania. Jednak MKS miał po utracie gola przewagę i sytuacje do wyrównaniu, ale był nieskuteczny. W tym meczu widoczny był brak Pawła Olszewskiego. W 75. minucie gospodarze podwyższyli na 2-0. MKS odpowiedział siedem minut później trafieniem Michała Pragacza z rzutu wolnego, ale gra do końca i próba zdobycia gola dającego remis i choćby jeden punkt zakończyła się niepowodzeniem.

MKS pozostał na fotelu lidera IV ligi, ale jego przewaga nad kolejną ekipą stopniała do 4 punktów, a jeśli Huragan Wołomin wygra swój zaległy mecz, mogą to być już tylko 2 punkty.
W ten weekend MKS Przasnysz pauzuje, ale już dziś (13 kwietnia) o godzinie 16 rozegra na własnym terenie mecz w ramach Pucharu Polski z ósmą drużyną III ligi - Ursusem Warszawa.