środa, 13 grudnia 2017. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Pierwsza porażka Iskry

2016-04-15 15:14:31 (ost. akt: 2016-04-15 15:14:53)

Iskra Krasne zanotowała pierwszą ligową porażkę w rundzie wiosennej ligi okręgowej. Na własnym boisku zespół z Krasnego przegrał 1-3 z niżej notowanym Żbikiem Nasielsk.

Do przerwy gospodarze remisowali 1-1, a bramkę zdobył Rafał Chojnowski. W drugiej połowie trafiali już tylko rywale, którzy dwukrotnie pokonali Jakuba Michalaka. Porażka z Żbikiem spowodowała, że Iskra nie wykorzystała potknięcia Sony Nowe Miasto i nie zbliżyła się na 8 punktów do miejsca premiowanego grą w barażach o awans do IV ligi. Iskra przegrała pierwszy raz tej wiosny. Mimo to, utrzymała pozycję w tabeli i zajmuje piąte miejsce z 32 punktami na koncie. Do wicelidera traci jedenaście punktów. Kolejnym rywalem Iskry, 16 kwietnia, będzie Boruta Kuczbork. Mecz rozpocznie się o godzinie 16 na boisku rywali.
Iskra: Michalak J. – Jasiński, Błaszczak, Smoliński, Pawłowski – P. Michalak (75” M. Konopka), Niestępski (75” Wnuk), Kacprzak (65” R. Konopka), Osiecki – Chojnowski, Sepczyński
Bramka dla Iskry: Chojnowski