środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Ostre cięcie z Przasnysza jutro w TTV

2016-04-19 14:38:26 (ost. akt: 2016-04-19 14:52:36)

Podziel się:

W jutrzejszym odcinku OSTREGO CIĘCIA na oczach widzów rozegra się prawdziwa tragedia,

W niewielkim Przasnyszu salon prowadzi pewna siebie Bożena posługująca się technikami, które wprawiają w osłupienie nawet Tomka i i Andrzeja. Bożenie pomaga jej zagubiona córka Faustyna. Właścicielka salonu w wizycie Andrzeja i Tomka pokłada ogromne nadzieje. Oczekuje, że duet fryzjerów z Ostrego cięcia w ciągu trzech dni nauczy fryzjerki jak robić warkoczyki, dready, profesjonalne masaże ... makijaż! Ambicje wielkie, ale czego tak naprawdę Tomek i Andrzej będą musieli nauczyć dziewczyny? Klientów w salonie brak, a pustkę wypełnia aż siedem praktykantek. Mimo, że dziewczyny są w salonie od wielu miesięcy kompletnie nic nie potrafią. Praktykantki czują się zastraszane przez właścicielkę, a w kierunku Bożeny rzucają bardzo poważne oskarżenia. Tomek z Andrzejem będą musieli rozsądzić kto w tym sporze mówi prawdę? Napięcie odcinka spotęguje konfrontacja ze śmiertelnym zagrożeniem i konieczność interwencji pogotowia, straży pożarnej i policji.
Chcąc zrekompensować wyrządzone praktykantkom krzywdy Andrzej i Tomek zdecydują się na krok, jakiego jeszcze nigdy nie wcześniej zrobili.
Premiera środa 20 kwietnia , TTV godz. 22:00
Zobacz zwiastun programu
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mieszkanka #1979722 | 89.230.*.* 21 kwi 2016 13:05

    Praktykantów i stażystów niestety tak się. wszędzie traktuje. Rozbój w biały dzień. Córka właścicielki jest bardzo, bardzo nieprzyjemna i na dodatek nic nie umie. Tylko ze względu na Faustynę nie ma tam klientów. jest odpychająca.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz