Czwartek, 23 listopada 2017. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Iskra przygasła, Orzyc i Mazowsze wygrywają

2016-04-20 15:00:05 (ost. akt: 2016-04-20 15:00:35)

Iskra Krasne przegrała 1-2 z Borutą Kuczbork wyjazdowe spotkanie rozegrane w ramach 20. kolejki ligi okręgowej.

Gola dla zespołu z Krasnego zdobył Adam Niestępski. Po trzech zwycięstwach, to druga porażka z rzędu. Iskra spadła w tabeli o jedną lokatę i z 32 punktami na koncie znajduje się na 6. miejscu. W meczu z niżej notowanym Borutą, Iskra nie mogła zagrać w optymalnym składzie. Zabrakło kilku czołowych zawodników. Goście prowadzili do przerwy 1-0 po golu Adama Niestępskiego (asysta Jakub Osiecki), ale w drugiej połowie meczu gospodarze zdobyli dwie bramki i komplet punktów pozostał w Kuczborku, który zbliżył się do Iskry na dwa punkty.