Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Ściąga z szafy Marcina Sobocińskiego

2016-04-23 17:31:36 (ost. akt: 2016-04-23 17:33:40)

Podziel się:

Przasnyszanin Marcin Sobociński zgłosił się do „Ściągi z szafy”, cyklu poświęconego modzie w ramach telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry TVN”. Nagranie już się odbyło.

- Marcin wysłał do naszej redakcji zgłoszenie, przekonał nas do tego, abyśmy przyjechali właśnie do Przasnysza i zajrzeli do jego szafy. Jest jednym z nielicznych mężczyzn, którzy zgłosili się do programu. W dzisiejszych czasach wizerunek jest bardzo ważny. Z moich zawodowych doświadczeń i obserwacji wynika, że mężczyźni coraz chętniej i coraz bardziej świadomie ubierają się. Zasadą programu jest to, że nie przywożę ze sobą rzeczy, pracuję na tych, które znajdę w szafie bohatera. Nadaje trochę drugie życie ubraniom – mówi prowadząca „Ściągę z szafy” Anna Męczyńska.

Każdy program z tego cyklu zaczyna się od rozmowy z bohaterem. Zmiany w szafie idą równolegle z całym procesem psychologicznym. - Marcin lubi ubrania, ma swój styl. W jego szafie znalazłam sporo ciekawych marynarek z miękkich tkanin, intersujące buty sportowe i wojskowe. Fajne jest to, że duży wpływ na to jak Marcin wygląda, ma jego córka, która mu doradza. Wiemy, że często w takich małych miejscowościach potrzeba dużo odwagi, żeby pokazać siebie właśnie przez ubranie. Ubranie musi współgrać z każdym człowiekiem. Ostracyzm był zawsze i dlatego, gdy ubranie współgra z naszą osobowością, zawsze się obronimy. Odnalezienie własnego stylu trwa latami, poznajemy własne potrzeby i uwarunkowania. Trzeba wsłuchać się w siebie – wskazuje Anna Męczyńska.

Sam Marcin mówi, że powodem zgłoszenia do programu było założenie zespołu muzycznego z gatunku disco-polo - Startujmy z Magdą Zabielską z nowym projektem, już niebawem wchodzimy na scenę i nagrywamy płytę. Ale ramy programu, w którym wystąpiłem są takie, że tylko jedna osoba może skorzystać z pomocy stylistki – tłumaczy Marcin Sobociński.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB