Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Podsumowanie ligowych zmagań

2016-05-03 12:00:00 (ost. akt: 2016-05-02 11:26:51)

Podziel się:

W sali bankietowej „Baja” w Zarębach odbyła się uroczystość podsumowująca trzeci sezon działalności Zarębskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Organizatorami imprezy byli: Wiesław Zyra i Jerzy Krajewski. Na podsumowanie przybyli przedstawiciele wszystkich drużyn

W sumie w uroczystości wzięło udział około 130 osób. Wręczenie nagród poprzedziła prezentacja multimedialna „Przeżyjmy to jeszcze raz”, w której organizatorzy przypomnieli wyniki wszystkich meczy, wyniki końcowe oraz statystyki całego sezonu. Następnie przystąpiono do dekoracji drużyn uczestniczących w ZALPS Lidze. Każdy z zespołów otrzymywał puchar, dyplom, oraz specjalnie na tą okazję przygotowaną przez państwa Alinę i Wiesława Zyrów książkę o działalności ZALPS Ligi. Następnie uhonorowano najlepszych zawodników każdego zespołu oraz najlepszego zawodnika całej siatkarskiej edycji.

Na zakończenie pan Jerzy Krajewski wręczył ufundowane przez siebie czapeczki z logo ligi wszystkim jej uczestnikom. W rozgrywkach uczestniczyło osiem zespołów z czterech powiatów: szczycieńskiego, ostrołęckiego, makowskiego i przasnyskiego. Rozegrano w sumie 56 meczów, z których 21 zakończyło się wynikiem 3:1, w 20 przypadkach padł wynik 3:2, zaś tylko 15 razy padało rozstrzygnięcie 3:0. Po rozdaniu nagród uczestnicy zarębskiej gali przystąpili do mniej oficjalnej części imprezy, czyli balu, który trwał do białego rana.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB