Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Uprowadzenie rodzicielskie

2016-05-05 16:02:37 (ost. akt: 2016-05-05 16:02:56)

Podziel się:

Dzisiaj( 05.05.br.) w Chorzelach 33 letni mężczyzna uprowadził 2 letniego syna. Zrozpaczona matka powiadomiła Policję. Dzięki sprawnie współdziałającym służbom, dziecko szybko odnaleziono i przekazano matce.

We wczesnych godzinach rannych zrozpaczona mieszkanka Chorzel powiadomiła policjantów, że mąż uprowadził ich 2 letniego syna. W tym czasie kobieta była na zakupach i telefonicznie została poinformowana przez męża, „że nie zobaczy już dziecka”.

Groźba zaniepokoiła kobietę, ponieważ mężczyzna w przeszłości leczył się psychiatrycznie i następnego dnia miał się zgłosić do szpitala. Powiadomieni policjanci natychmiast przystąpili do działania. Wspólnie ze strażakami przeszukiwali teren miasta celem ustalenia miejsca przebywania ojca z dzieckiem. W poszukiwania aktywnie włączyła się matka oraz mieszkańcy Chorzel. Dzięki właściwej współpracy i zaangażowaniu w poszukiwania dziecka wielu osób . jeszcze przed południem na jednej z ulic w Chorzelach zatrzymano idącego z dzieckiem 33 latka. Po badaniu lekarskim dziecko zostało przekazane matce. Chłopiec posiadał niegroźne otarcia skóry na twarzy.33 latek trafił do szpitala, wyraził zgodę na leczenie, 2 latek jest już bezpieczny i przebywa pod opieką matki.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB