Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Raz Dwa Trzy zagra w Chorzelach

2016-06-20 13:46:00 (ost. akt: 2016-06-20 13:42:49)

Podziel się:

Koncerty na żywo, tuż obok wyjątkowych postaci polskiej sceny muzycznej – to w Chorzelach powoli staje się tradycją. W lipcu po raz trzeci zagra tu znana gwiazda polskich scen, nie tylko rozrywkowych. Tym razem będzie to zespół Raz Dwa Trzy z Adamem Nowakiem w składzie. - To ma być koncert z dobrym smakiem!- zapowiadają organizatorzy.

- Pierwsza sobota lipca w Chorzelach po raz kolejny będzie upływać pod znakiem muzyki wysokich lotów. Po Grzegorzu Turnau i Stanisławie Soyce zagra tutaj Raz Dwa Trzy. To trzeci rok z rzędu, kiedy Towarzystwu Przyjaciół Chorzel udaje się ściągnąć do siebie artystów tej miary. I po raz trzeci będzie to wydarzenie z historią w tle -informuje Michał Wiśnicki, prezes TPCh.
Tym razem partnerem w organizacji tego wydarzenia kulturalnego została Spółdzielnia Mleczarska „Mazowsze” z Chorzel. Tak się bowiem składa, że w 2016 roku minie 50 lat od uruchomienia w tym mieście nowoczesnego zakładu w nowej siedzibie.
- Rok 1966 był prawdziwym świętem miasta. Teraz ma być podobnie. Nie przez przypadek zatem koncert odbędzie się na terenie… dawnej mleczarni. Podobnie jak w latach poprzednich koncertowi będą towarzyszyć wystawy archiwalnych zdjęć z najnowszej historii Chorzel, a także miniwystawa dawnego sprzętu używanego w branży mleczarskiej. Organizatorzy zdradzają też, że będzie możliwość sprawdzenia tego, jakimi produktami może pochwalić się chorzelska mleczarnia – dodaje Michał Wiśnicki.
I tak jednak najważniejsza będzie uczta duchowa. Adam Nowak, lider zespołu Raz Dwa Trzy, jest gwarantem tego, że występ będzie najwyższej klasy. Ktoś, kto usłyszał go choć raz na żywo – będzie wiedział, o czym jest mowa. A kto jeszcze takiej okazji nie miał – będzie miał szansę nadrobić to już niebawem. Tym bardziej że bilety skalkulowano bardzo rozsądnie – ich cena to 35 złotych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB