Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Orzyc traci pozycję lidera, Mazowsze goni czołówkę. Obie ekipy w grze o awans.

2016-05-24 13:00:03 (ost. akt: 2016-05-24 13:02:12)

Podziel się:

Drużyny reprezentujące nasz powiat z A-klasie ciechanowsko – ostrołęckiej rozegrały 22 kolejkę

W ubiegłą sobotę Mazowsze Jednorożec zremisowało 1-1 trudny wyjazdowy mecz z GKS Strzegowo, a Orzyc Chorzele niespodziewanie przegrał w niedzielę na własnym stadionie z Kryształem Glinojeck 1-2. To druga porażka z rzędu chorzelan, którzy stracili pozycję lidera i 6 punktów w dwóch ostatnich grach. Jednak dzięki remisowi Mazowsza w Strzegowie – Orzyc ma tyle samo punktów, co lider ze Strzegowa, a Mazowszem Jednorożec traci już do pierwszego miejsca tylko 2 oczka. Obie ekipy z naszego powiatu są więc w grze o awans. W sobotę o godzinie 16.00 Orzyc zagra na wyjeździe z Rzekunianką Rzekuń, a w niedzielę o godzinie 17.00 Mazowsze zmierzy się również na wyjeździe z Gladiatorem Słoszewo.


GKS Strzegowo 1-1 (0-1) Mazowsze Jednorożec

Mazowsze w Strzegowie prezentowało się nieźle. Zespół trenera Artura Piotraka chciał grać piłką i miał optyczną przewagę, zwłaszcza w pierwszej części gry. Gola dającego prowadzenie zdobył świetnie spisujący się Daniel Skała, który ma już 14 bramek w lidze. Gospodarze mimo atutu własnego boiska i walki o pozycję lidera ligi grali schematycznie i długimi piłkami. Mazowsze w drugiej odsłonie roniło wyniku i zbyt głęboko się cofnęło. Miejscowi swojej szansy szukali w stałych fragmentach gry i jeden z nich, a dokładnie rzut wolny w 85 minucie okazał się dla nich szczęśliwy i dał zasłużony remis.

Mazowsze: Łukasiak - Zalewski, Bors, Piotrak, Jaśkiewicz - Jabłoński (75” Stępkowski), Wilga, Wątkowski, R. Skała ( 65” B. Antosiak ), Żabiński (80” Krajewski) - D. Skała
Bramka: Daniel Skała

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB