Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Iskra pewnie ogrywa outsidera

2016-05-26 12:00:00 (ost. akt: 2016-05-25 12:23:18)

Podziel się:

Iskra Krasne pewnie, 4-0 pokonała ostatnia drużynę ligi okręgowej Pełtę Karniewo w meczu wyjazdowym rozegranym w ramach 25 kolejki. Bramki dla zespołu z Krasnego zdobyli: Patryk Wnuk, Robert Konopka , Adam Niestępski i Rafał Chojnowski.

Po dwóch porażkach z rzędu zespół z Krasnego przełamał się na boisku najsłabszej drużyny ligi. Pełta wygrała tylko 2 mecze, a na koncie ma jedynie 8 punktów. Iskra ma obecnie 38 punktów i zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli. Do miejsca 5 traci jednak tylko 3 oczka. Dziś o godzinie 17.00 Iskra podejmie na własnym terenie KSCK Troszyn. Troszyn ma tylko jeden punkt więcej. Atut własnego boiska będzie działał na Koszyc zespołu z Krasnego. Iskra nadal nie gra jednak w optymalnym zestawieniu i właśnie kłopoty ze stabilizacją składu i grą w najsilniejszym zestawieniu są powodem dyspozycji poniżej oczekiwań i możliwości drużyny.

Iskra: Szwejkowski – Sepczyński (55” R. Konopka), Błaszczak, Osiecki, Szmalc – Kuligowski (55” Kałędek), Kacprzak, Chojnowski, Wnuk – Niestępski, M. Konopka (70” Banach)
Bramki: Patryk Wnuk, Robert Konopka , Adam Niestępski i Rafał Chojnowski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB