Piątek, 24 listopada 2017. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Lekkoatletyczne zmagania gimnazjalistów

2016-05-28 12:00:00 (ost. akt: 2016-05-27 15:34:14)

Podziel się:

Na Stadionie Miejskim w Przasnyszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Przasnyskiego szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce realizowane ze środków powiatu przasnyskiego. Tym razem w zawodach uczestniczyli uczniowie klas trzecich. Podczas mistrzostw zawodnicy zmagali się w takich konkurencjach jak: pchnięcie kulą, skok wzwyż, skok w dal, w biegach: na 100m, 200m, 400m, 800 m, 1500m(chłopcy) oraz sztafety: 4x100 i olimpijska.

Najlepsze wyniki poszczególnych konkurencji:
Chłopcy:
Pchnięcie kulą:
1.Ćwiek Bartosz Chorzele
2.Kacprzyk Sebastian Jednorożec
3.Michalski Maciej Przasnysz

Skok wzwyż:
1.Siemiński Mateusz Chorzele
2.Taborski Hubert Chorzele
3.Olender Krystian Jednorożec

Skok w dal:
1.Jóźwik Patryk Leszno
2.Stolarczyk Damian Nowa Krępa
3.Piasecki Kacper Chorzele

Bieg na 100m:
1.Iwaśkowicz Krzysztof Przasnysz
2.Parciak Patryk Jednorożec
3.Wilga Bartosz Jednorożec

Bieg na 200m:
1.Koziatek Jakub Jednorożec
2.Zadrożny Marcin Jednorożec
3.Merchel Dawid Zaręby

Bieg na 400m:
1. Orzoł Mateusz Jednorożec
2. Danelski Patryk Chorzele
3. Nowoczyński Hubert Jednorożec

Bieg na 800m:
1. Więckowski Adam Jednorożec
2. Kimona Bartłomiej Krzynowłoga Mała
3. Milewski Stanisław Jednorożec

Bieg na 1500m:
1. Szypulski Damian Przasnysz
2. Jaroszewski Cezary Nowa Krępa
3. Sęk Patryk Krzynowłoga Mała

Sztafeta 4x100
1.Jednorożec
2.Krzynowłoga Mała
3.Przasnysz

Sztafeta olimpijska
1 Jednorożec
2 Chorzele
3 Przasnysz

Klasyfikacja drużynowa chłopców:
1. G. Jednorożec
2. G. Chorzele
3. G. Przasnysz

Dziewczęta:
Pchnięcie kulą:
1. Kuklińska Klaudia Krzynowłoga Mała
2. Ulatowska Paulina Zaręby
3. Zyśk Marta Zaręby

Skok wzwyż:
1.Samsel Milena Chorzele
2.Kocenka Sylwia Zaręby
3.Orzoł Natalia Zaręby

Skok w dal:
1.Domańska Ewelina Zaręby
2.Przybysławska Karolina Chorzele
3.Lipka Magdalena Jednorożec

Bieg na 100m:
1.Król Weronika Jednorożec
2.Rosińska Daria Zaręby
3.Parciak Ilona Chorzele

Bieg na 200m:
1.Topa Karolina Zaręby
2.Krajewska Klaudia Jednorożec
3.Furman Karolina Jednorożec

Bieg na 400m:
1.Domańska Emilia Zaręby
2.Łączyńska Natalia Chorzele
3.Strzeszewska Weronika Przasnysz

Bieg na 800m:
1. Roman Martyna Krzynowłoga Mała
2. Rykowska Natalia Chorzele
3.Komorowska Monika Chorzele

Sztafeta 4x 100m:
1. Zaręby
2. Jednorożec
3. Krzynowłoga Mała

Sztafeta olimpijska:
1. Chorzele
2. Zaręby
3. Jednorożec

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:
1.G. Zaręby
2.G. Chorzele
3.G. Jednorożec

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB