środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Sportowa ,,majówka”

2016-05-29 10:00:00 (ost. akt: 2016-05-27 15:48:39)

Podziel się:

Na początku maja z okazji uchwalenia Konstytucji z 1791 roku na boisku Orlik 2012 przy ulicy Sadowej 5 odbył się turniej piłki nożnej dla uczniów szkół gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział trzy drużyny: Galakticos, KS Przasnysz, FC Po Nalewce. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym” mecz i rewanż. Organizatorem zawodów był animator Tomasz Krynicki.

Turniej stał na wysokim poziomie. Mimo tego, że wszystkie zespoły posiadały status drużyn amatorskich, to nie przeszkadzało, aby pokazały wiele efektownych akcji, po których padały bramki, które mogłyby być ozdobą niejednego stadionu.
Zawody były o tyle ciekawe, że nie można było wskazać jednego faworyta do zdobycia pierwszego miejsca. Każda z drużyn dawała z siebie sto procent zaangażowania, aby wygrać kolejny mecz.
Po rozegraniu sześciu spotkań, najlepszą okazała się drużyna Galakticos, która z dorobkiem 3 zwycięstw i jednego remisu wygrała cały turniej. Drugie miejsce przypadło drużynie KS Przasnysz a trzecie zespołowi FC Po Nalewce
Na koniec animator Tomasz Krynicki pogratulował zwycięzcom oraz wręczył nagrody rzeczowe wszystkim zespołom. Dodatkową atrakcją imprezy była nagroda dla najlepszego strzelca turnieju Damiana Skały.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB