środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Włoch zaprasza na lekcje śpiewu

2016-05-31 08:49:20 (ost. akt: 2016-05-31 08:51:44)

Podziel się:

Jeden z największych ekspertów w nauczaniu włoskiej techniki śpiewu Passaggio – Matteo Mazzucca – zaprasza do Przasnysza na warsztaty wokalne.

Uczestnikom oferuje pracę nad poprawą techniki wokalnej oraz indywidualnie dopasowane ćwiczenia. Łączny czas warsztatów to 24 godziny, w ciągu pięciu spotkań. BEZPŁATNIE.

Matteo Mazzucca uczył setki piosenkarzy i pomógł im wydobyć wszystko co najlepsze z ich głosów. Wcześniej sam był uczniem najlepszych trenerów wokalnych świata m.in. Grega Enriqueza – nauczyciela Celline Dion, Britney Spears i Courtney Love.

Przesłuchania dla zainteresowanych warsztatami odbędą się 11 czerwca (sobota) o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury, każdy kandydat będzie miał do dyspozycji 5 minut. Minimalny wiek – 15 lat.

Wokaliści przygotowani przez mistrza Matteo wystąpią na scenie podczas tegorocznej, trzeciej już edycji „Festiwalu Fabryka Światła. Przasnysz 2016”, która odbędzie się 2-3 września.

Bieżące informacje o warsztatach wokalnych i festiwalu znajdują się na profilu Facebook fb/Festiwal Fabryka Światła, a Matteo Mazzucca prowadzi stronę www.matteomazzucca.com, na której już wspomniał o występie w Przasnyszu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB