Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Konsultacje w sprawie zbiornika

2016-06-07 12:43:59 (ost. akt: 2016-06-07 13:34:00)

Podziel się:

Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski zaprosił 2 czerwca mieszkańców miasta oraz burmistrza miasta na spotkanie konsultacyjne, w sprawie planowanego przez Starostwo zbiornika retencyjnego w Przasnyszu.

W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, głównie właścicieli gruntów przylegających do planowanego zbiornika. Starosta, wspierany pracownikami wydziału geodezji, wyjaśnił jaki jest plan lokalizacji tego zbiornika.

Starosta zapewnił, że zbiornik ma szansę powstać tylko wtedy, kiedy konsultacje wykażą pozytywny stosunek mieszkańców Przasnysza i władz miasta. W przypadku negatywnej oceny tej inicjatywy ze strony, czy to mieszkańców, czy władz miasta, starostwo odstąpi od tych planów, gdyż powiat nie może robić gdziekolwiek tak poważnych inwestycji wbrew ich woli.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. warto poprzeć #2009071 | 164.126.*.* 11 cze 2016 12:05

    Od lat mówił się o budowie zbiornika retencyjnego. Pomysł godny poparcia. Chorzele mają swój i są zadowoleni. Zalew w Karwaczu dzięki pani wójt zarósł, a kiedyś ludzie się tam kąpali, spędzali czas wolny. Dzisiaj tylko pod wiatami piją wódkę i ćpają. Dlaczego warto poprzeć propozycję starosty. Nie każdego jest stać wyjechać nad morze, czy jezioro- mieli byśmy jedną atrakcję na lato.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz