Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

30 - lecie przedszkola nr 1 w Przasnyszu

2016-06-07 12:58:50 (ost. akt: 2016-06-07 13:00:17)

Podziel się:

Miejskie Przedszkole Nr 1 im. M. Kownackiej w Przasnyszu obchodziło 30-lecie w budynku przy ulicy Lipowej 8. Jubileusz miał bardzo uroczysty charakter.

Już od rana w przedszkolu panowała odświętna atmosfera, a dzień miał wyjątkowy przebieg. Wszystkie przedszkolaki w białych bluzeczkach, z transparentem 30 LAT PRZEDSZKOLA NR 1, balonami i cukierkami wyruszyły na ulice naszego miasta. Przechodnie mali i duzi byli częstowani słodyczami, a III grupa - DUDUSIE - odwiedziła w Urzędzie Miasta Pana Burmistrza i pracowników częstując ich również okolicznościowymi cukierkami.

W godzinach popołudniowych na uroczystej akademii obecni byli pracownicy przedszkola, Burmistrz miasta, wieloletnia dyrektor przedszkola Pani Alina Majkowska oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Pani Dyrektor Joanna Węglicka kierując ciepłe słowa do wszystkich podkreśliła, iż „Jubileusz 30-lecia przedszkola jest okazją do wspomnień, które pozostają w naszej pamięci. Czas je porządkuje, dodaje blasku. Przywołujemy ponownie w pamięci dawne lata. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część swojego życia. Przecież większość nauczycieli pracuje tu od początku istnienia przedszkola. To już tyle lat, a my nie czujemy się starsi, tylko bardziej doświadczeni”.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB