środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Brązowy medal dla przasnyskiej ,,Dwójki”

2016-06-09 18:16:04 (ost. akt: 2016-06-09 18:17:13)

Podziel się:

W Ciechanowie rozegrany został finał wojewódzki Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców. Rejon ostrołęcki reprezentowała Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przasnyszu.

W zawodach wystartowało siedem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Przasnyszanie znaleźli się w grupie z ekipami z Ciechanowa, Radomia i Michałowic.

W pierwszym dniu zawodów, na początek, szczypiornistom z SP 2 przyszło zmierzyć się z gospodarzami turnieju. Po dobrym spotkaniu chłopcy musieli uznać wyższość chłopców z Ciechanowa ulegając 9:14. W kolejnym meczu przasnyszanie wygrali po emocjonującym spotkaniu z ekipą z Michałowic 6:5. W meczu, który decydował o wejściu do pierwszej czwórki, nasi reprezentanci odnieśli przekonywujące zwycięstwo nad kolegami z Radomia 9:6. W półfinale młodzi adepci przasnyskiego ,,szczypiorniaka” zmierzyli się z renomowanym przeciwnikiem z Płocka.

Po niezłym spotkaniu chłopcy z SP 2 ulegli płocczanom, którzy na co dzień występują w młodzieżowej drużynie Wisły Płock 9:16. W ostatnim swoim meczu, którego stawką było trzecie miejsce na Mazowszu uczniowie przasnyskiej ,,dwójki” rozegrali z zespołem z Karczewa. Ani przez chwilę nie było wątpliwości, który z zespołów w tym dniu jest lepszy. Przasnyszanie kontrolowali przebieg spotkania i zasłużenie wygrali z karczewską drużyną 11: 6, zdobywając tym samym brązowy medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB