Wtorek, 26 września 2017. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Czerwony mecz Iskry w Pułtusku

2016-06-17 11:31:33 (ost. akt: 2016-06-17 11:32:47)

Iskra Krasne przegrała 3-5 z Nadnarwianką Pułtusk wyjazdowy mecz rozegrany w ramach 29 kolejki ligi okręgowej. Bramki dla zespołu z Krasnego zdobyli: Robert Konopka, Adam Niestępski oraz Maciej Kacprzak. Iskra zajmuje na kolejkę przed końcem sezonu 9 miejsce i ma 41 punktów na koncie

Mecz ustawiła czerwona kartka, którą już w 20 minucie zobaczył filar zespołu Iskry Adam Błaszczak. Na dodatek w 57 minucie z boiska również z powodu czerwonej kartki wyleciał kolejny mocny punkt Iskry – Rafał Smoliński. Bramki w tym spotkaniu padały seriami. Prowadzenie w 11 minucie objęła Iskra, po golu Roberta Konopki. Już minutę później gospodarze odrobili straty. Potem była czerwona kartka dla Błaszczaka, bramka na 2-1 dla pułtuszczan w 20 minucie i rzut karny w 21 minucie, który miejscowi zamienili na gola. Siedem minut później podwyższyli na 4-1. W 55 minucie było już 5-1 dla Nadnarwianki i zapowiadało się na pogrom Iskry, grającej od 57 minuty w dziewiątkę, przeciwko jedenastce gospodarzy. Wtedy w odstępie dwóch minut goście zdobyli dwa gole. W 64 minucie na listę strzelców wpisał się Adam Niestępski, a chwilę później, w 66 minucie rozmiary porażki zmniejszył Maciej Kacprzak. W środę o godzinie 17.30 Iskra pożegna się z kibicami i sezonem meczem na własnym boisku z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna.