Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Zofia Mirska przeszła na emeryturę. Nowy inspektor sanitarny

2016-07-06 09:29:44 (ost. akt: 2016-07-06 09:33:02)

Podziel się:

Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu. Zofia Mirska przeszła na emeryturę. Jednocześnie starosta wręczył akt powołania na to stanowisko Marii Śliwińskiej, dotychczasowej pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Przasnyszu.

Zenon Szczepankowski udał się do siedziby przasnyskiego Sanepidu, wręczył Zofii Mirskiej bukiet kwiatów i podziękował za wieloletnią pracę, zaangażowanie w realizację zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków służbowych w administracji rządowej.

Pani wieloletnia praca na rzecz lokalnej społeczności jest dla nas wszystkich przykładem jak należy rozumieć służbę publiczną. Pragnę wyrazić swoje uznanie i podziękować za sumienność w realizacji obowiązków służbowych. Wykonywana przez Panią praca w istotny sposób sprzyjała wzrostowi poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu oraz przyniosła Pani zasłużony szacunek lokalnej społeczności. Składam najserdeczniejsze życzenia, aby nowy okres w Pani życiu, był czasem odpoczynku i rozwijania własnych zainteresowań. Życzę samych pogodnych i radosnych dni – powiedział starosta wręczając podziękowania i okolicznościowy upominek.

Nowej szefowej przasnyskiego Sanepidu Marii Śliwińskiej starosta Zenon Szczepankowski życzył owocnej i spokojnej pracy oraz zadeklarował wszelką możliwą pomoc samorządu powiatu przasnyskiego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB