Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Odchodzi Zbigniew Listwon, przychodzi Tomasz Łysiak

2016-07-06 18:02:26 (ost. akt: 2016-07-06 18:06:28)

Podziel się:

Na emeryturę przeszedł komendant Zbigniew Listwon i jego zastępca Wojciech Gregorczyk. Stanowisko komendanta objął Tomasz Łysiak, który wrócił powrócił z komendy policji w Makowie Mazowieckim.

Uroczystość pożegnania zgromadziła wielu gości, policjantki, policjantów, pracowników cywilnych, władze samorządowe. W zmianie warty uczestniczył komendant wojewódzki Tomasz Michułka. Komendnat Listwon na pamiątkę otrzymał szablę oficerską od komendanta oraz kompas od starosty.
- Jest Pan jedną z ikon wśród komendantów na Mazowszu. Był to czas ogromnych wyrzeczeń i poświęceń dla obywateli i mieszkańców tej Ziemi. Dziękuję za to, co zrobił Pan dla poprawy bezpieczeństwa w naszym powiecie. Dziękuje za to, że stworzył pan wspaniały zespół, który odnosi tak wspaniałe wyniki. Odchodzi Pan w sytuacji kiedy jednostka ma doskonałe rezultaty, jeśli chodzi o skuteczność wykrywalności - jest to drugie miejsce w garnizonie. Wielki szacunek i wielkie uznanie dla tego, co pan zrobił - mówił Tomasz Michułka, komendant wojewódzki policji z siedzibą w Radomiu.
Komendant wojewódzki pożegnał również zastępcę komendanta w KPP w Przasnyszu.
- Żegnamy drugiego Pana komendanta Wojciecha Gregorczyka. Praca w policji to praca zespołowa. Komendant zawsze mógł na Pana liczyć - mówił Komendant Wojewódzki.
Zmiany, które nastąpiły w Przasnyszu spowodowały również zmiany w komendzie w Makowie Mazowieckim, gdzie funkcję komendanta objęła Marzena Zakrzewska. Jej poprzednik Tomasz Łysiak, wraca do Przasnysza, by zastąpić dotychczasowego komendanta.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. oficer Agencji Wywiadu #2283064 | 83.144.*.* 10 lip 2017 12:49

    Kiedy umieścicie tego gwałciciela maltretującego wspólnie z żoną Iwoną Łysiak i Adamem Rudzińskim na dożytwotnie pzoabwienie wolnośc, oficerów wywiadu bezprawnie umieszczając ich na krzesłach elektrycznych? tak właśnie działa na trójka skurwysynów policyjnych

    ! - + odpowiedz na ten komentarz