Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Kolejne kandydatki na Dziewczynę Lata!

2016-07-21 12:30:12 (ost. akt: 2016-07-21 12:35:07)

Podziel się:

Są kolejne zgłoszenia do plebiscytu na Dziewczynę Lata 2016! Tym razem to Emilia Wełpa z Przasnysza i Kinga Łazicka z miejscowości Ożumiech przesłały nam swoje zdjęcia i tym samym zostały kolejnymi kandydatkami do tego tytułu. Czekamy na Wasze zgłoszenia. A warto zaryzykować - stawką jest profejonalna sesja fotograficzna, zdjęcie w kalendarzu oraz karnet Spa i stylowa biżuteria!

O tytuł i nagrody mogą walczyć dziewczyny i panie od 18 lat, bez żadnej górnej granicy wieku. A więc do plebiscytu mogą zgłaszać się także dojrzałe kobiety, do czego panie zachęcamy. Aby zgłosić się do plebiscytu Dziewczyna Lata 2016, wystarczy wysłać swoje zdjęcie (nie może przekraczać 5 MB) na adres: gazeta@kurierprzasnyski.pl

W temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna Lata 2016.
W treści prosimy wpisać dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia oraz numer telefonu kontaktowego. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę kandydatki na wykorzystanie jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu. Zdjęcie nie może naruszać obowiązującego prawa i norm społeczno-moralnych.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB