Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Wakacyjne remonty w placówkach

2016-07-23 12:00:00 (ost. akt: 2016-07-22 10:53:48)

Podziel się:

Szkoły należące do powiatu przasnyskiego w wakacje na pewno nie zostaną zamknięte na cztery spusty. W placówkach ponadgimnazjalnych rozpoczynają się remonty.

Podczas wakacji w LO im. KEN w Przasnyszu przewiduje się remont toalet.
- Na zadanie zostały zabezpieczone środki finansowe w kwocie 100.000,00zł. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego zlecił wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej wykonawcy. W najbliższych dniach zostanie również wyłoniony wykonawca, który przystąpi do wykonania remontu łazienek. Remont toalet wpłynie na poprawę warunków higienicznych i sanitarnych w szkole – informuje Sławomir Czaplicki, rzecznik prasowy starostwa.

Remont placówki w Chorzelach
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach na remont czeka dach placówki. Nazwa zadania: „Naprawa dachu ZSP Chorzele”. Wartość wykonanej usługi opiewa na kwotę 7.500,00 zł (brutto). Planowany jest też remont dachu na hali sportowej. Prace w czasie wakacji będą trwały w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Przasnyszu 
- Wykonany zostanie remont pomieszczeń magazynowych w kuchni (położenie płytek) i remont sali gimnastycznej (wymiana podłogi), a także wykonanie osłony schodów wejściowych do budynku. Ruszą prace malarskie. Całkowity przewidywany koszt wszystkich remontów wynosi około 65.000 zł – dodaje Sławomir Czaplicki

ZSP do "liftingu"
Prace ruszą również w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu. Przewiduje się remont w budynkach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu. Na zadanie zostały zabezpieczone środki finansowe w kwocie 120.000,00zł. W ramach remontu zostaną odnowione sale lekcyjne ZSP w Przasnyszu przy ulicy Sadowej, dwie sale i kapitalny remont świetlicy szkolnej w Zespole Szkół Zawodowych przy ulicy Mazowieckiej. W zakres remontu wchodzi między innymi : malowanie, zerwanie starej podłogi i położenie nowej, wyburzenie ścianek działowych, wymiana drzwi, zerwanie boazerii.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB