Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Poszkodowana kobieta w 8. miesiącu ciąży

2016-07-24 10:00:00 (ost. akt: 2016-07-22 12:02:50)

Podziel się:

Zderzenie samochodu osobowego z dostawczym na drodze powiatowej 3234W w Brzeskach-Kołakach gmina Chorzele. Dwie osoby poszkodowane z samochodu dostawczego, przewiezione do szpitala

W chwili dojazdu straży pożarnej na miejsce zdarzenia ruch drogowy był zablokowany. Samochód dostawczy stał na jednym pasie drogi, natomiast osobowy znajdował się w rowie w odległości około 60 metrów dalej. Podróżujące osoby (dwie z dostawczego i jedna z osobowego) znajdowały się na zewnątrz. Pogotowie ratunkowe udzielało pomocy medycznej ciężarnej (8 miesiąc) i przewiozło ją do szpitala. Druga karetka pogotowia zabrała kierowcę. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili wsparcia psychicznego i podali tlen poszkodowanemu do chwili przybycia drugiej karetki, odłączyli zasilania elektryczne w rozbitych samochodach i kierowali ruchem drogowym wahadłowo, oświetlili teren działań, usunęli pozostałości powypadkowe i wyciekłe płyny z jedni.
W wyniku wypadku całkowitemu zniszczeniu uległ Mercedes E 270. Natomiast w Peugeocie Boxer zniszczeniu uległ przód i prawy bok.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB