Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Kupił złoto z tombaku

2016-08-11 15:53:00 (ost. akt: 2016-08-11 15:50:34)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Mężczyzna, prawdopodobnie narodowości romskiej, wyłudził od mieszkańca powiatu ciechanowskiego 600 zł za biżuterię wartą 80 zł.

W środę 10 sierpnia br. około godziny 10:00 mieszkaniec powiatu ciechanowskiego jadąc do Przasnysza zauważył przy drodze między Przedwojewem a Łagunami młodego mężczyznę stojącego przy Citroenie Xsara Picasso koloru granatowego i usiłującego zatrzymać jakiś samochód. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego zatrzymał się, myśląc, że mężczyzna potrzebuje pomocy z samochodem. W trakcie rozmowy okazało się, iż nieznajomy prawdopodobnie narodowości romskiej jedzie wraz z rodziną do Niemiec i zabrakło mu paliwa, a nie ma możliwości pobrać pieniędzy z bankomatu. Zaoferował ciechanowianinowi zakup po okazyjnej cenie złotych wyrobów jubilerskich, które miał na rękach. Panowie doszli do porozumienia i przyjechali do Przasnysza, gdzie mieszkaniec powiatu ciechanowskiego wypłacił z bankomatu 600 zł i nabył biżuterię od nieznajomego, który natychmiast odjechał. Ciechanowianin postanowił sprawdzić wartość nabytych sygnetów i bransoletek w lombardzie, gdzie ustalił, że są warte 80 zł. i wykonane z tombaku.

To nie pierwszy taki przypadek w okolicach Przasnysza. Jeśli ktokolwiek spotka się z taką sytuacją proszony jest o kontakt z przasnyską Policją.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB