Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Wolontariusze poszukiwani do Fabryki Światła

2016-08-12 11:35:50 (ost. akt: 2016-08-12 11:36:30)

Podziel się:

W tym roku Festiwal odbędzie się w dniach od 2 do 3 września (roznoszenie plakatów i ulotek tydzień wcześniej). Motywem przewodnim tegorocznej edycji Festiwalu będą fraktale. Każdy może włączyć się w tą imprezę - Chętnych do pracy w wolontariacie zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu, ul. Świętego Stanisława Kostki 5, pokój 44, w dniach: Wtorki od 9:00 do 15:3, Środy od 8:00 do 12:00,Czwartki od 8:00 do 15:00- zachęcają Organizatorzy

Zapraszamy na przasnyski rynek na wydarzenia artystyczne inspirowane światłem. W tym roku znakiem rozpoznawczym Festiwalu Fabryka Światła będzie motyw fraktali, czyli obiektów samopodobnych lub nieskończenie powtarzalnych w formie.
W dwudniowym programie znajdują się m.in. spektakl teatru ulicznego, prezentacja fraktali Stanisława Ostoja-Kotkowskiego, koncert Matteo Mazzucca w piątek oraz Tomasza Ostrowskiego w sobotę.

- Z myślą o dzieciach i młodzieży organizujemy piknik naukowy z widowiskowymi eksperymentami oraz działania animacyjne. Ponadto na scenie wystąpią soliści przygotowani do występu podczas warsztatów z Matteo Mazzucca oraz Dziecięcy Chór Festiwalowy pod kierownictwem Rafała Witkowskiego zapowiadają Organizatorzy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB