Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Wsiadają za "kółko" po alkoholu

2016-08-30 15:42:00 (ost. akt: 2016-08-30 15:41:29)

Podziel się:

Przez trzy dni (26-28 sierpnia) przasnyska policja zatrzymała sześciu kierowców będących pod wpływem alkoholu.

W piątek 26 sierpnia przasnyska policja odnotowała 3 przypadki kierujących pod wpływem alkoholu. Najpierw w Przasnyszu na ul. Orlika mieszkaniec Przasnysza kierował samochodem marki Opel mając 2,7 promila alkoholu w organizmie. W południe tego samego dnia funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od mieszkańca powiatu przasnyskiego, iż w miejscowości, Kwiatkowo-Duczymin, kierujący ciągnikiem rolniczym jest pod wpływem alkoholu. Kierującego ciągnikiem zastano na własnej posesji. Okazało się,że miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.
O godzinie 18:00 w Olszewcu w gminie Czernice Borowe 23-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował kombajnem rolniczym będąc po spożyciu alkoholu. Mężczyzna miał 0,3 promila alkoholu w organizmie.
Następnego dnia o 9:00 funkcjonariusze zatrzymali na ul. Grunwaldzkiej w Chorzelach kierowcę samochodu marki BMW. Kierujący, mieszkaniec powiatu przasnyskiego, miał 0,6 promila w organizmie. Tego samego dnia wieczorem w Stegnie, gmina Jednorożec, 42-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował rowerem mając 3 promile alkoholu w organizmie.
W niedzielę 28 sierpnia na ul. Baranowskiej w Przasnyszu mieszkaniec tej miejscowości kierował rowerem mając 3,4 alkoholu w organizmie. Mężczyzna posiada już zakaz kierowania pojazdami wydany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB