Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Sprawcy pobicia 46 latka zatrzymani

2016-09-28 10:25:03 (ost. akt: 2016-09-28 10:22:58)

Podziel się:

Przasnyscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w Mchowie pobili 46 latka. Jeden z nich zaatakował mężczyznę metalową rurą, drugi bił go po twarzy i głowie.


W poniedziałek 26 września br. ok. godziny 15:00 w Mchowie 46-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego został pobity przez dwóch znanych mu mężczyzn.
46-latek był umówiony z jednym z mężczyzn na rozliczenie za wykonaną wcześniej pracę budowlaną. Jednak zamiast mężczyzny na umówione spotkanie przyjechała jego żona, która zaproponowała , że zawiezie go na spotkanie z mężem. Na miejscu w zaparkowanym busie czekał na niego właściciel firmy wraz z dwoma znanymi mu mężczyznami, którzy od razu zaczęli mu ubliżać.
Jeden z nich 37-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego zaatakował mężczyznę metalową rurą, drugi 47-letni bił go po twarzy i głowie. Mężczyźnie pomógł przypadkowo przejeżdżający samochodem ciężarowym mieszkaniec Honiatycz, który przywiózł go do Przasnysza. Napadnięty natychmiast powiadomił Policję. Sprawcami zajęli się kryminalni z Przasnysza. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Badanie wykazało, że 37-latek miał 1,16 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz mężczyźni odpowiedzą za swój czyn przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp.szt. Ewa Śniadowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB