Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Autobus Energetyczny

2016-10-04 12:49:52 (ost. akt: 2016-10-04 12:51:24)

Podziel się:

W dniu 5 października na Rynku w Przasnyszu w ramach ogólnopolskiej kampanii realizowanej przez Krajowa Agencję Poszanowania Energii zaparkuje Autobus Energetyczny – mobilne centrum edukacyjno-informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu.

Głównym celem kampanii jest zwiększenie świadomości społecznej na temat przyczyn zachodzenia zmian klimatu, działań, jakie można podjąć, aby im przeciwdziałać oraz zachęcenie każdego z odbiorców kampanii do podejmowania kroków na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu w codziennym życiu i otoczeniu: w domu, w pracy, w szkole, lokalnym środowisku.

Narzędziem realizacji celu jest mobilne centrum informacyjno-edukacyjne. Centrum to znajduje się w autobusie miejskim, która zostało wyposażone w modele, makiety, tablice prezentujące najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie efektywności energetycznej.

W czasie „wizyty” autobusu, eksperci udzielać będą porad, zaprezentują zainstalowane modele, przeprowadzą nieodpłatne szkolenia dla przedsiębiorców oraz warsztaty dla uczniów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB