Czwartek, 19 października 2017. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krasne

2016-10-10 15:23:47 (ost. akt: 2016-10-10 15:24:28)

Na zawody przybyły: drużyna samorządowców z Gminy Krzynowłoga Mała z wójtem Jerzym Humięckim, oraz drużyna Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego na czele z Kierownikiem delegatury Ostrołęckiej Marcinem Grabowskim oraz Kierownikiem delegatury Ciechanowskiej Krzysztofem Bieńkowskim, oraz gospodarze samorządowcy Gminy Krasne z wójtem Michałem Szczepańskim.

Zawody odbywały się systemem ligowym (tzw. każdy z każdym) 2 x 10 minut, sześciu zawodników + bramkarz, ilość zmian nieograniczona.
1 mecz: Gmina Krzynowłoga Mała 0 : 4 Mazowiecki Urząd Wojewódzki.
2 mecz: Mazowiecki Urząd Wojewódzki 0 : 0 Gmina Krasne
3 mecz: Gmina Krasne 0 : 0 Gmina Krzynowłoga Mała
Klasyfikacja:

Mazowiecki Urząd Wojewódzki
Gmina Krasne
Gmina Krzynowłoga Mała

W każdym meczu zawodnicy dawali z siebie wszystko, walczyli do ostatniej sekundy. Zawody odbyły się w bardzo sportowej atmosferze, bez złośliwych fauli.
Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.
Na koniec rozegrano towarzyski mecz 2 x 15 minut (mieszanym składem). Wynik 3 : 3