Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Kto został Mistrzem ciętej riposty?

2016-10-25 12:24:50 (ost. akt: 2016-10-25 12:25:30)

Podziel się:

Dzień Komisji Edukacji Narodowej jest bez wątpienia jednym z najważniejszych świąt obchodzonych przez szkołę ZSP w Przasnyszu. Dla uczniów jest to znakomita okazja do pokazania swoim opiekunom, jak ważną rolę pełnią w ich życiu. Pedagodzy nie tylko przekazują im swoją wiedzę, ale stwarzają również drugi dom, gdzie młodzież wkracza w dojrzałość i odpowiedzialność.

Uroczysta gala odbyła się 13 października 2016 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej. Spotkanie rozpoczęła Rada Samorządu Uczniowskiego, która złożyła gronu pedagogicznemu serdeczne życzenia, po czym poczęstowała słodką niespodzianką. Następnie głos zabrali przedstawiciele Rady Rodziców, którzy podziękowali opiekunom ich dzieci za zaangażowanie, jakie wkładają w nauczanie i wychowanie podopiecznych.
- Kolejnym punktem programu było ogłoszenie wyniku plebiscytu organizowanego przez Radę Samorządu Uczniowskiego pt. „Wybory MISTRZA spośród nauczycieli” i odtworzenie filmiku przedstawiającego „w krzywym zwierciadle” życie naszej szkoły, stworzonego przez uczniowską grupę filmową działającą w naszej szkole". - mówi Michał Mocek. Na koniec dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu wręczyła 40 nagród: z tego 21 dla nauczycieli i 19 dla pracowników administracji szkoły. Przedstawiciele Starostwa Przasnyskiego wręczyli dodatkowo 3 nagrody.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB