Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Koncert uczniów ze szkoły muzycznej

2016-10-31 14:02:19 (ost. akt: 2016-10-31 14:03:22)

Podziel się:

Odbył się koncert w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu. Na scenie wystąpili uczniowie Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Przasnyszu. W ten sposób uczczono Dzień Edukacji Narodowej.

- Prosimy o gorące przyjmowanie najmłodszych, którzy niejednokrotnie pierwszy raz w życiu występują publiczne – mówi dyrektor Szkoły Muzycznej.
Koncert poprowadził Paweł Rok, nauczyciel w klasie wiolonczeli. Witamy mamy, ojców, wszystkie, babcie dziadków. Żaden nauczyciel nic by nie zrobił, gdyby nie rodzice. To właśnie oni słuchają już zgrzytów i fałszów podczas prób. Rodzice przywożą swoje pociechy, niejednokrotnie po kilkadziesiąt kilometrów. Jest też radość we mnie, wokoło mamy trzy „sępy”, które by nasze dzieci wzięły szkoła muzyczna Ciechanowie i Mławie. Chciałem Panu Staroście podziękować Stanał Pan nie tylko na wysokości zadania, walcząc żeby szkoła muzyczna powstała w Przasnyszu. To początek drugiego roku. Za 5 lat mam nadzieję, że nasi absolwenci pozwolą mówić o naszej, szkole , że to najlepsza szkoła w regionie – mówi Paweł Rok.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB