Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Jest zastępca w Komendzie Powiatowej Policji

2016-11-07 13:33:59 (ost. akt: 2016-11-07 13:36:12)

Podziel się:

Komisarz Radosław Romanowski nowym I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu

Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak w obecności policjantów oraz zaproszonych gości powierzył pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu kom. Radosławowi Romanawskiemu, który będzie odpowiadał za sprawy kryminalne.

Uroczysta prezentacja odbyła się w środę w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu podczas której Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak przedstawił nowego Zastępcę.

Komisarz Radosław Romanowski ma 42 lata, wykształcenie wyższe, jest żonaty, posiada dwoje dzieci. Do służby wstąpił w 1994r pracując na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Ciechanowie i Radomiu a przez ostatnie lata w Komendzie Głównej Policji. Był wielokrotnie nagradzany i odznaczany: Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” i srebrnym medalem za długoletnią służbę w Policji.

Komendant Powiatowy Policji życzył komisarzowi Radosławowi Romanowskiemu sukcesów na nowym stanowisku. Do gratulacji przyłączyli się również zaproszeni goście oraz przasnyscy policjanci.

Komisarz Radosław Romanowski podziękował wszystkim za zaufanie i miłe słowa, przyznał, że zamierza sprostać wyzwaniu jakim jest kierowanie jedną z lepszych jednostek w mazowieckim garnizonie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB