Piątek, 26 maja 2017. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Wybierzmy naszego kandydata do Mazowieckiej Rady

2016-11-16 20:35:24 (ost. akt: 2016-11-16 20:40:53)

Podziel się:

Powiat przasnyski ma swoją reprezentantkę. Została nią Elżbieta Urban ze Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz

Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (t. j. Dz. U. z 2016 r. poz. 239, z późn. zm.), prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego do głosowania na kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego IV kadencji.
W okresie od 9 września do 7 października organizacje pozarządowe, związki i porozumienia organizacji pozarządowych oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2016 r., poz. 239 z późn. zm.), prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego mogły zgłaszać kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego IV kadencji.
Po dokonaniu weryfikacji poprawności zgłoszeń oraz uzupełnieniu braków formalnych lista zgłoszonych kandydatów przedstawia się następująco:
Lp. Obszar Imię i nazwisko
zgłoszonego kandydata
1 Obszar obejmujący Miasto St. Warszawa Ryszard Cieśla
Piotr Śliwiński
Andrzej Sławomir Trzeciakowski
Bartłomiej Włodkowski
Bogna Zakrzewska
2 Obszar obejmujący powiaty: garwoliński, legionowski miński, nowodworski, otwocki, pułtuski, wołomiński, wyszkowski Andrzej Stanisław Milczarek
Magdalena Nieckarz
Rafał Rozpara
3 Obszar obejmujący powiaty: grodziski, grójecki, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski, żyrardowski i warszawski – zachodni Alicja Korkosz
Joanna Tołczyk
4 Obszar obejmujący powiaty: gostyniński, Płock – miasto, płocki i sierpecki Beata Puda
5 Obszar obejmujący powiaty: ciechanowski, mławski, płoński i żuromiński Krzysztof Bruździak
Martyna Gawryszewska
Dorota Jezierska
Rafał Bartłomiej Panfil
6 Obszar obejmujący powiaty: makowski, Ostrołęka – miasto, ostrołęcki, ostrowski i przasnyski Agnieszka Golińska
Andrzej Rybus-Tołłoczko
Elżbieta Urban

7 Obszar obejmujący powiaty: łosicki, Siedlce – miasto, siedlecki, sokołowski i węgrowski Katarzyna Nurzyńska
Hubert Pasiak
8 Obszar obejmujący powiaty: białobrzeski, kozienicki, lipski, przysuski, Radom – miasto, radomski, szydłowiecki i zwoleński Nie zgłoszono kandydata

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB