Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Gminy zagrają razem z Przasnyszem!

2016-11-27 11:22:11 (ost. akt: 2016-11-27 11:24:39)

Podziel się:

Przasnyski sztab spotkał się, aby omówić kwestie przyszłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas ubiegłego finału wolontariusze zebrali 43 tys. zł. Obecnie sztab również ma ambitne plany, potrzeba im tylko do współpracy osób o dobrych sercach

To już 25. finał WOŚP. Tym razem zbiórka poświęcona będzie dzieciom i seniorom. Konkretnie dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W Przasnyszu pierwsze oficjalne spotkanie sztabu odbyło się 16 listopada o godzinie 18:00 w siedzibie urzędu miasta. Tak jak podczas poprzedniego finału przewodniczącym sztabu pozostał Mariusz Prusik. Chce on zmienić trochę organizację wydarzenia, sprawić, aby wszystko odbywało się jeszcze sprawniej i jeszcze lepiej.
- W tym roku zaprosiliśmy do współpracy przedstawicieli gmin z terenu powiatu przasnyskiego. Chcielibyśmy, żeby gminy były odpowiedzialne za kwesty na swoim terenie - powiedział Mariusz Prusik. Sztab otrzymał juz kilka deklaracji m. in. z Chorzel, z Parciak i z Krzynowłogi Małej. W tym roku te gminy zagrają wraz z Przasnyszem.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB