Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Szlachetna paczka od policji

2016-12-19 14:17:01 (ost. akt: 2016-12-19 14:18:35)

Podziel się:

Policjanci i pracownicy Policji w Przasnyszu oraz darczyńca z Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu przyłączyli się do akcji pomagania potrzebującym pn. „Szlachetna Paczka”.

W sobotę paczka za pośrednictwem policjantów i wolontariuszy trafiła do rodziny mieszkającej w Przasnyszu. Szlachetna paczka to  wyjątkowa inicjatywa . Wyróżnia ją to, że pomoc kierowana jest  do konkretnych rodzin i dostosowana do ich potrzeb.

W tym roku  policjanci i  pracownicy Policji oraz  darczyńca z Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu zdecydowali się wesprzeć 4 osobową rodzinę z Przasnysza, która znalazła się w trudnej sytuacji wymagającej pomocy. Dzięki  życzliwości wielu osób  za zebrane pieniądze zakupiono maszynę do szycia , pościel, ręczniki, zabawki, ubrania, produkty żywnościowe oraz środki czystości. Wśród 14 paczek każdy członek rodziny znalazł dla siebie upominek na święta. Obdarowana rodzina  za pośrednictwem funkcjonariuszy Policji podziękowała za okazaną życzliwość i wielkie  serce. Przekazała  laurkę z życzeniami  na święta dla  wszystkich  darczyńców – mówi Ewa Śniadowska, rzecznik KPP w Przasnyszu

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB