Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Karambol w Czernicach Borowych

2016-12-19 14:26:37 (ost. akt: 2016-12-19 14:31:31)

Podziel się:

W Czernicach Borowych doszło do zdarzenia drogowego.

Kierujący audi mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył fiata , którym kierował mieszkaniec Przasnysza. który z kolei uderzył w opla, skręcającego w lewo, którym kierował mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

W tym czasie z przeciwnej strony jechał pojazd Scania z naczepą m-ki Pilder. Pojazdem kierował ob. Białorusi. kierujący audi uszkodził również koła naczepy w/w zestawu. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja #2138972 | 37.47.*.* 19 gru 2016 15:21

    Dotyczy wypadku w Czernicach: redakcja pisze "Kierujący audi mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie zachował bezpiecznej odległości " - - odległość odległością, ale nie przestrzegał najważniejszego przepisu , który tam trzeba respektować- ograniczenie do 40 km/h.W Czernicach Borowych obowiązuje prędkość 40 km/h a kierowcy wjeżdżają od strony Przasnysza z szybkością 100 km/h - i to większość kierowców. A tam jest ośrodek Zdrowia, Dom dziecka i niebezpieczne zakręty. Dzieci z Domu Dziecka chodzą rowami bo nie maja wjazdu ani wejścia na poseję Domu Dziecka. Może redakcja by się tym problemem zajęła dokładniej Pozdrawiam

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz