Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Zaczytany Mikołaj

2016-12-27 11:08:19 (ost. akt: 2016-12-27 11:11:58)

Podziel się:

Członkowie grupy czytelniczej „Za regałem” działającej w bibliotece szkolnej ZSP w Przasnyszu kontynuują w bieżącym roku szkolnym współpracę z Miejską Biblioteką Publiczną w ramach akcji „Czytanie na dywanie”.

Odbyło się spotkanie z grupą dzieci z Przedszkola Akademia Sukcesu „Wonderland” pod hasłem „Zaczytany Mikołaj”. Młodzież ze szkoły przygotowała wiele atrakcji. Organizatorami spotkania byli: Michał Mocek oraz uczniowie Klaudia Wesołowska, Patrycja Pogorzelska z kl. III TŻ oraz Cezary Tyciński z kl. III TE.
- Głównym punktem programu była wizyta Świętego Mikołaja i Śnieżynek. Tym razem zamiast worka prezentów motywem przewodnim spotkania były książki. Mikołaj rozmawiał z dziećmi o ulubionych bohaterach z bajek, które czytają. Pojawiło się wiele zaskakujących i zabawnych wypowiedzi ze strony małych czytelników. Nie zabrakło również akcentów związanych ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Mikołaj przeczytał swoją ulubioną opowieść o Wigilii, Śnieżynki rozmawiały z dziećmi o tradycjach świątecznych. Były także zagadki i kolorowanki o tematyce bożonarodzeniowej. Spotkanie zakończyło wspólne śpiewanie kolęd - informuje Michał Mocek.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB