Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

W nową rundę z nowym – starym Zarządem

2016-12-31 08:00:00 (ost. akt: 2016-12-30 09:36:27)

Podziel się:

Odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze MKS Przasnysz połączone z uroczystym podsumowaniem rundy jesiennej. Na spotkaniu obecny był między innymi burmistrz Waldemar Trochimiuk, działacze, przedstawiciele sponsorów, piłkarze i sympatycy Klubu.

Prezes Bogusław Postek złożył sprawozdanie z działalności zarządu i nakreślił plany na przyszłość. Podczas części roboczej wybrano na kolejną kadencję Zarząd MKS Przasnysz, który następnie się ukonstytuował i wybrał spośród siebie prezesa i osoby funkcyjne. Jedynym kandydatem na prezesa był Bogusław Postek, którego praca jest oceniana w środowisku sportowym bardzo wysoko. Za jego prezesury i współpracujących z nim członków zarządu – Klub stał się jednym z najlepiej zorganizowanych na Mazowszu, seniorzy awansowali do IV ligi, i trenuje w nim obecnie ponad 200 dzieci i młodzieży.

Wszyscy uczestnicy złożyli sobie życzenia świąteczne i noworoczne i podczas uroczystej kolacji w luźnej już atmosferze rozmawiali o przyszłości Klubu. Nie obyło się bez podziękowań, które prezes Bogusław Postek złożył swoim kolegom z Zarządu wręczając im okolicznościowe statuetki, a także byłym członkom Zarządu, którzy ze względów zawodowych, w trakcie poprzedniej kadencji opuścili szeregi zarządu i nie kandydowali do nowego, jak Sławomir Czaplicki, czy Cezary Kowalski, który również ze względów zawodowych nie kandydował do nowego zarządu.
– To bardzo miła chwila. Wszyscy pracowaliśmy w Klubie społecznie i nie oczekujemy podziękowań, ale gest prezesa i kolegów z zarządu był bardzo sympatyczny. Od roku 2004 do 2014 byłem w zarządzie i byłem też wiceprezesem MKS -u. Potem, w związku z nowymi obowiązkami zawodowymi i przepisami uniemożliwiającymi łączenie funkcji samorządowych z klubowymi musiałem zrezygnować. Jednak tak, jak wcześniej jako działacz społecznie pracowałem, tak teraz jako sympatyk i przyjaciel wspieram i będę wspierał Klub, który jest częścią mojego miasta, jak również wspierał związanych z nim ludzi – powiedział Sławomir Czaplicki. Silnym ogniwem był również Cezary Kowalski, ale również jego zawodowe obowiązki nie pozwalają mu dalej działać w zarządzie, chociaż również będzie wspierał kolegów i Klub.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB