Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2017-01-17 14:09:47 (ost. akt: 2017-01-17 14:10:05)

Podziel się:

Przasnyski Sztab WOŚP zebrał podczas 25. Finału kwotę 61.033,52 zł. Padły też rekordowe kwoty. Przasnyszanie byli bardzo szczodrzy. Dochód samej licytacji wyniósł co najmniej 15 tys. zł Koszulka z autografem Lewandowskiego poszła za 2500, a Błaszczykowskiego za 1500 zł.

Orkiestra wystartował o godz. 12:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przasnyszu przy ul. Żwirki i Wigury Przygotowanych było atrakcji i każdy znalazł coś dla siebie. Można było obejrzeć występy taneczne zespołów działających przy JW 5699 w Przasnyszu, TERPSYCHORA STUDIO DANCE, wysłuchać solistów z Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu oraz GIM RAP z Krzynowłogi Małej. Zagrała Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej w Przasnyszu przygotowała koncert. Było coś dla fanów sztuk walki, Paweł Szwejkowski ze swoimi podopiecznymi przygotował mrożący krew w żyłach pokaz TAEKWONDO. W trakcie trwania występów i pokazów na najmłodszych mieszkańców naszego miasta na najmłodszych czekała grupa LIVE EVENTS z dmuchańcami, a na starszych dietetyk z Poradni Przyjazdny-Dietetyk.pl.
Oczywiście nie zabrało kiermaszu gadżetów, z których sprzedaż zasiliłą puszki wolontariuszy WOŚP. Do licytacji była koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, choć to nie jedyna koszulka reprezentanta Polski, fotel biurowy od firmy Inter Auto, książka Katarzyny Bondy wraz z podwójnym zaproszeniem na spotkanie autorskie i wiele innych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB