Piątek, 23 sierpnia 2019. Imieniny Apolinarego, Miły, Róży

Dariusz Piotrowski Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016

2017-01-17 14:35:02 (ost. akt: 2017-01-17 14:36:02)

Podziel się:

W Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu został rozstrzygnięty powiatowy konkurs pn. „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016”. Tegorocznym laureatem został mł. asp. Dariusz Piotrowski, dzielnicowy z terenu gminy Krzynowłoga Mała.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016r. ma 44 lata, jest żonaty i ma dwoje dzieci, mieszka w Przasnyszu. Interesuje się sportem i majsterkowaniem w drewnie. Swoją przygodę z policją zaczął 16 lat temu , początkowo pracował w Komendzie Policji w Białołęce. Od 12 lat pracuje w Komisariacie Policji w Chorzelach, a od 18 miesięcy wykonuje obowiązki dzielnicowego, służy radą i pomaga mieszkańcom.

Na terenie obsługiwanym przez dzielnicowego zamieszkuje 3916 mieszkańców. Dzielnicowy cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców swojego rejonu służbowego , którzy cenią go za to, że jest policjantem sumiennym, serdecznym i empatycznym. Chętnie pomaga potrzebującym, stara się zrozumieć i rozwiązywać problemy mieszkańców. Wykonując obowiązki służbowe wykazuje pełen profesjonalizm, opanowanie, wiedzę i zaangażowanie. Za osiągnięcia w służbie był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB