środa, 17 lipca 2019. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Zatrzymany złodziej kurtki i kluczy

2017-01-27 15:53:30 (ost. akt: 2017-01-27 15:54:44)

Podziel się:

Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego przasnyskiej Komendy Policji zatrzymali 30 letniego mężczyznę, który w Przasnyszu w restauracji „Na szlaku smaku” dokonał kradzieży damskiej kurtki i kluczy. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę 25.01.br. około godz.19:00 policjanci patrolujący teren Przasnysza zauważyli na ul. Słowackiego mężczyznę pijącego piwo. Okazało się, że jest to dobrze znany policjantom 30 letni mieszkaniec Przasnysza .Uwagę policjantów zwróciła nadmierna nerwowość mężczyzny i postanowili przewieźć go na komendę. Jak się okazało mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas przeszukania 30 latka policjanci znaleźli pęk kluczy do mieszkania i oryginalny klucz do samochodu marki Skoda.

Mężczyzna twierdził, że tego dnia kupił Skodę, a pęk kluczy znalazł na chodniku przy restauracji „Na szlaku smaku” przy ul. św.St.Kostki. Policjanci niezwłocznie udali się w rejon wskazanego lokalu i w jego pobliżu ujawnili zaparkowaną Skodę Rapid, do której pasował klucz. Następnie w lokalu „Na szlaku smaku” ustalili właścicielkę pojazdu – 54 letnią mieszkankę Przasnysza . W trakcie ustalania okoliczności zdarzenia kobieta zorientowała się, że jej kurtka pozostawiona na zapleczu lokalu została skradziona wraz z pękiem kluczy do mieszkania. 30 latek przyznał się do dokonania kradzieży kurtki i kluczy, a następnie wskazał na ul. Słowackiego miejsce porzucenia skradzionej kurtki.

Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB