Piątek, 21 lutego 2020. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Kamizelki odblaskowe dla uczniów

2017-02-15 08:45:55 (ost. akt: 2017-02-15 08:47:15)

Podziel się:

Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Jednorożcu. Podczas spotkania przypomnieli uczniom jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Uczestniczący w spotkaniu sponsorzy: firma LNB Cargill Poland w Kiszkowie oraz firma ART.Zieliński w Krasnosielcu wręczyli uczniom kamizelki i opaski odblaskowe oraz kolorowanki.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu oraz z Posterunku Policji w Jednorożcu odwiedzili najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Jednorożcu. Spotkanie było okazją do przypomnienia dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowego, szczególnie w okresie zimowym .Dzieci z uwagą słuchały o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych - na ślizgawce i podczas jazdy na sankach . Policjanci przypomnieli również jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych.

Podczas spotkania dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa, chętnie słuchały i odpowiadały na pytania policjantów. Na zakończenie spotkania przedstawiciele firmy LNB Cargill Poland w Kiszkowie oraz firmy ART.Zieliński w Krasnosielcu wręczyli dzieciom kamizelki i opaski odblaskowe oraz kolorowanki „Super Świetlik”

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB