Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Nowy dyrektor czernickiej podstawówki

2017-03-13 13:42:57 (ost. akt: 2017-03-13 13:45:23)

Podziel się:

Na początku marca Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych rozpoczęła pracę z nowym dyrektorem. Została nią Małgorzata Góralczyk, dotychczasowa dyrektor czernickiego gimnazjum. Zmiany na stanowisku spowodowane były odejściem poprzedniej dyrektor szkoły podstawowej Barbary Modzelewskiej, która przeszła na emeryturę.

Marzena Kołakowska, przejmując obowiązki dyrektora gimnazjum, w imieniu całej Rady Pedagogicznej serdecznie podziękowała Małgorzacie Góralczyk za życzliwość i serdeczność. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców w ciepłych słowach podziękowali Małgorzacie Góralczyk za dotychczasową współpracę i życzyli satysfakcji z pracy w nowej szkole.

Powitanie w nowym gronie

1 marca 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych odbył się uroczysty apel z okazji objęcia funkcji Dyrektora Szkoły przez panią Małgorzatę Góralczyk. Prowadząca uroczystość pani Lidia Strusińska na początek poprosiła o głos Wójta Gminy Czernice Borowe Wojciecha Brzezińskiego. Wójt serdecznie gratulował pani Góralczyk wygranej w konkursie na dyrektora, odczytał oficjalną nominację i wręczył ją wraz z pięknymi purpurowymi kwiatami. Następnie przemówiła Beata Ulatowska – Prezes Ogniska ZNP w Czernicach Borowych. Powitała nową dyrektor w imieniu Rady Pedagogicznej oraz wszystkich pracowników szkoły, życzyła sukcesów w pracy i obiecała dobrą współpracę w miłej i przyjemnej atmosferze. Nową dyrektor powitali również przedstawiciele samorządu uczniowskiego – wyrazili swoją radość i życzyli wielu powodów do dumy z osiągnięć uczniów.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB