Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Zagłosuj na swojego sołtysa!

2017-03-14 11:55:15 (ost. akt: 2017-05-08 08:50:05)

Podziel się:

Zaczynamy nasz plebiscyt na Supersołtysa 2017! Który sołtys jest najaktywniejszy, który potrafi zintegrować środowisko? A może świetnie radzi sobie w roli pomocnika wójta - zasypie dziurę w drodze, zimą odśnieży dzieciom przystanek. Ma ciekawe hobby? Co wójt to inna historia. Doceniasz swojego? Zagłosuj na niego w plebiscycie!

Sołtys jest liderem

Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu na najpopularniejszego sołtysa z terenu powiatu przasnyskiego. Tytuł "Super Sołtysa 2017" otrzyma osoba, która uzyska największą liczbę głosów naszych czytelników. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.

Głosuj na swojego sołtysa!

Mamy już 20 kandydatów z gmin: Krasne, Jednorożec, Czernice Borowe, Krzynowłoga Mała, Chorzele i Przasnysz.
Aby głosować na swojego kandydata, należy wysłać sms o treści KP.SS.X (gdzie X odpowiada numerowi sołtysa z naszej listy poniżej) na numer 71051. Koszt sms wynosi 1,23 z VAT. Głosowanie trwa do 21 maja do godz. 23:59.Regulamin do plebiscytu "SUPER SOŁTYS POWIATU PRZASNYSKIEGO".

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB