Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

W czołówce piłkarz, teakwondzistka i karateka!

2017-03-15 17:25:11 (ost. akt: 2017-03-15 17:26:06)

Podziel się:

Czołówka naszego plebiscytu nie uległa zmianie. Po raz drugi prowadzi młody piłkarz Szymon Morawski, zaraz za nim znajduje się utalentowana teakwondzistka Julia Ślubowska, a na trzecim miejscu karateka Jakub Krasńiak.

W dalszym ciągu można oddawać głosy na naszych sportowców. Do naszego plebiscytu zgłoszono do tej pory 12 kandydatur sportowców związanych z naszym regionem. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Przasnyskiego Zenon Szczepankowski oraz Burmistrz Miasta Przasnysz Waldemar Trochimiuk. Kandydaci do tytułu reprezentują różne sportowe dyscypliny od karate, przez piłkę, lekkoatletykę czy trójbój siłowy. Każdy z nich ma szansę otrzymać tytuł ,,Najpopularniejszego Sportowca”. Na naszej liście są zarówno doświadczeni, uhonorowani zawodnicy jak i ich młodzi następcy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze sportowej kariery. Nasze głosowanie zostało przedłużone. Można zatem oddawać głosy do 26 marca b.r. do godz. 23:59

Jak oddać
ważny głos?

Najpopularniejszego sportowca wyłonią nasi czytelnicy. Głosowanie w plebiscycie przebiegać będzie za pomocą smsów. Ostatecznie zwycięży osoba, która otrzyma największą ilość państwa głosów. Głosowanie sms'owe zakończymy 26 marca 2017 r. o godz 23.59. Ostateczny wynik głosowania zostanie podany podczas uroczystej Gali Sportu podsumowującej plebiscyt. Zgłoszony sportowiec ma prawo odmówić uczestnictwa w plebiscycie na każdym jego etapie - informując redakcję.

Aby zagłosować za pomocą wiadomości sms w treści KP.NS.X (gdzie X to numer przypisany danemu kandydatowi) należy wpisać kod przypisany danemu kandydatowi, a następnie wysłać go pod numer 71051. Koszt 1 sms'a to 1,23 z Vat.

1. Julia Ślubowska - Taekwondo "Cobra" Team Przasnysz

2. Szymon Morawski - piłka nożna, MKS Przasnysz

3. Michał Pragacz - piłka nożna, MKS Przasnysz

4. Jakub Kraśniak - Karate Kyokyushin, UKS Krasne

5. Daniel Malinowski - piłka nożna, MKS Przasnysz

6. Jakub Osiecki - piłka nożna, MKS Przansysz

7. Bartłomiej Kiersikowski - trójbój siłowy, LKS Grom Przasnysz

8. Artur Sławski - piłka halowa, gry zespołowe, GKS Krzynowłoga Mała

9. Kuba Chrzanowski - trójbój siłowy, LKS Grom Przasnysz

10. Jakub Ciuchta - trójbój siłowy, LKS Grom Przasnysz

11. Maciej Smoliński - piłka nożna

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB