Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Bezpłatne badania wzroku

2017-03-17 08:43:46 (ost. akt: 2017-03-20 15:25:13)

Podziel się:

W sobotę 25 marca Gabinet Okulistyczny lek. Aldony Krzyżewskiej-Niedziałek organizuje tzw. Białą Sobotę. W ramach tego wydarzenia pacjenci będą mogli bezpłatnie zbadać swoje oczy, a do ich dyspozycji będą doświadczeni lekarze, w tym specjaliści w zakresie mikrochirurgii oka, leczenia zaćmy czy chorób siatkówki.

Z roku na rok coraz więcej osób cierpi na poważne schorzenia okulistyczne takie jak zaćma, jaskra, cukrzyca, zakrzepy czy choroby siatkówki, m.in. wysiękowe AMD. Niestety wielu pacjentów zwleka z wizytą u specjalisty lub ma do niego utrudniony dostęp.

Zachęcają do regularnych badań

W ramach współpracy dr Krzyżewskiej-Niedziałek i dr Nowosielskiej 25 marca w Gabinecie Okulistycznym Dr Aldony Krzyżewskiej-Niedziałek odbędzie się tzw. Biała Sobota, czyli bezpłatne badania oczu.
-W przypadku poważnych schorzeń okulistycznych istotna jest szybka diagnoza
i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Czas reakcji ma często ogromne znaczenie dla powodzenia kuracji stąd pomysł na akcję – tłumaczy dr Agnieszka Nowosielska i dodaje – Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów i zachęcić ich do regularnych badań. Mam nadzieję, że nasza akcja spotka się z dużym zainteresowaniem.

Akcja odbędzie się także w Jednorożcu

Z konsultacji będą mogli skorzystać pacjenci, którzy wcześniej umówią się na wizytę drogą telefoniczną, dzwoniąc do Gabinetu pod numer 601-218-605. Liczba miejsc, z racji na czas trwania wizyt, jest niestety ograniczona. Najbliższa Biała Sobota to pierwsze tego typu wydarzenie. W planach są kolejne edycje dni otwartych, w Przasnyszu już 8.04, natomiast 22.04 bezpłatne wizyty odbędą się w Przychodni w Jednorożcu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB