Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Małgorzata Sobiesiak Mazowieckim Bibliotekarzem Roku 2016

2017-03-28 11:58:21 (ost. akt: 2017-03-28 11:59:21)

Podziel się:

Małgorzata Sobiesiak Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Nałkowskiej w Przasnyszu zdobyła tytuł „Mazowieckiego Bibliotekarza Roku 2016”, w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Pracę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu rozpoczęła w 2012 roku, a wcześniej przez 26 lat pracowała w bibliotece szkolnej. Jest osobą znaną i cenioną w środowisku bibliotekarskim nie tylko w Przasnyszu, ale i na Mazowszu. Lubi pracę z ludźmi i dla ludzi. Ma zdolności organizatorskie, które wykorzystuje w pracy zawodowej i społecznej. Umie słuchać i stara się bardziej łączyć niż dzielić. Wymaga sporo od siebie i mądrze – od innych. Dla niej szklanka zawsze jest do połowy pełna. Te cechy pozwalają jej na realizację celów, które zawsze jasno nakreśla i konsekwentnie realizuje w sposób kreatywny, często zaskakując swoją energią. Ten tytuł jest kolejnym sukcesem dla dyrektor biblioteki jak by nie patrzeć wspierającej jej działania drużyny.

Wręczenie nagrody Mazowiecki Bibliotekarz Roku 2016 odbędzie się w dniu 10 maja 2017 podczas uroczystości z okazji Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek w siedzibie Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy - Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB